Ako si správne vyskladať kabelku?

Ako si vybrať kabelku a komponenty ELISS®?

Čo sa týka farieb, neexistuje zlý výber – ten je len na vás a vy vyberiete, aké farby sa vám budú hodiť. Ohľadne veľkosti či typu kabelky vám určite vieme dať zopár rád.

Základné telá majú 2 rozmery

V našom eshope nájdete dva rozmery základných kabeliek ELISS®. Základ veľká kabelka ELISS® a základ malá kabelka ELISS®. Rozdiel medzi týmito je vo veľkosti. Kým veľká dámska kabelka je vysoká približne 29 cm a v najširšom mieste má 40 cm. Odporúčame ju preto pre ženy, ktoré potrebujú nosiť so sebou veľa vecí. Kabelka malá je vysoká 27 cm a v najširšom mieste má 34 cm – je teda aj objemovo menšia ako kabelka základ veľká. Oba typy sú z materiálu EVA, čo zaručuje, že jej údržba je veľmi jednoduchá a telo je nepremokavé. Na telo stačí „priskrutkovať“ rúčky a je pripravená na použitie! Avšak je vždy lepšie, ak pridáte aj vnútro.

Pozor na vnútra kabeliek

Už v názve každého vnútra ELISS® je určené, či je pre rozmer základnej kabelky veľkej alebo malej .  Tu vás musíme poprosiť o pozorný výber – totiž vnútra sedia iba do kabeliek, do ktorých sú určené. Každé vnútro je čiastočne nepremokavé, nie však úplne – určite zvládne dážď, ale do vody by nebolo dobré ho namáčať. Všetky sú na zips, ktorý zaručí, že z kabelky nič nevypadne či vám zaručí väčšiu bezpečnosť pre obsah vašej kabelky. Vnútro ELISS® má aj postranné vrecko, ktoré slúži na lepšie roztriedenie vašich vecí. Vnútro ELISS® sa na základnú kabelku jednoducho pripojí pomocou rúčok – tie na koncoch majú závit, ktorý vložíte do dier na kabelke a vnútre, zaskrutkujete a dámska kabelka je pripravená.

Rúčky ELISS® sedia na obidva rozmery

Výber rúčok je čisto na vás a vašej fantázii. Závity na koncoch rúčok sú rovnaké pre oba typy kabeliek aj vnútier. Stačí si pozrieť ponuku a vybrať si podľa materiálu či farby. Nezabudnite však, že jedny rúčky pre každodenné nosenie nie sú vhodné. Ak budete materiál rúčok neprimerane namáhať, vznikne vám neželané poškodenie. Preto je najvhodnejšie, kúpiť si viacero rúčok z rôznych materiálov.

Vždy myslite na to, že nosnosť kabeliek je max. 2 kg a dámske kabelky nepreťažujte. Pri nesprávnom používaní hrozí poškodenie kabelky, ktoré nie je možné reklamovať.

Lem kabelky ELISS®

Lem kabeliek slúži na skrášlenie kabelky. Jednoduchým pripevnením môžete lemom zmeniť vzhľad kabelky. Lemy ELISS® na našom eshope sedia iba na veľkú základnú kabelku. V sekcii lemy si môžete vybrať farbu, ktorá sa vám bude hodiť. Ak chcete vidieť rôzne lemy na kabelke, nezabudnite pozrieť sety ktoré sme pre vás vytvorili.

Návlek ELISS®

Našim exkluzívnym kúskom značky ELISS® je návlek na kabelku. Máte červenú kabelku a potrebujete modrú? Jednoduchá pomoc! Navlečiete návlek ELISS® a razom sa z červenej stane modrá, zo športovej elegantná alebo z jednoduchej extravagantná!

Návleky naviac zaberajú oveľa menej miesta ako ďalšie dámske kabelky v šatníku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.