Kabelky ELISS® na sociálnych sieťach.

Rozhodli sme sa Vám viac predstaviť kabelky Eliss® na sociálnych sieťach.

Na facebooku nás nájdete ako ELISS Slovensko.

Na instagrame sme _eliss_slovensko_

Od polovice októbra sme usilovne pracovali na tom, aby sme Vám predstavili naše kabelky ELISS®

Kabelka ELISS® je kabelka mnohých tvári. Je praktická, veľká aj malá, vhodná nielen k ležérnemu štýlu, ale vie byť svojim vzhľadom aj elegantná.

Za ten čas ste už mohli na sociálnych sieťach vidieť ako sa kabelka ELISS dá za pár chvíľ , doslova prezliecť do iného štýlu za pomoci návleku.

Najväčší ohlas mal červený štepovaný elegantný návlek v kombinácii s čiernymi rúčkami. Ten si Vás získal najviac. Získal 44 lajkov.

Kabelka ELISS cerveny navlek a cierne  rucky

Kabelky Eliss® na videu

Na sieťach máme zverejnené video, kde názorne ukazujeme ako kabelka za pomoci návleku môže zmeniť farbu a vzhľad.

Páčil sa Vám aj príspevok s kabelkou v modrom návleku, kde ste mali podľa predchádzajúcich príspevkov uhádnuť aká bola pôvodná farba kabelky pod návlekom. Pôvodne bola svetlomodrá.

Keďže ľudia radi súťažia, rozhodli sme sa zorganizovať na našej fb stránke súťaž o kabelku. A tým prispieť k lepšej poznateľnosti značky. Mali ste v komentári napísať, ktorú by ste si najviac priali. Najväčšou favoritkou pre Vás bola béžová kabelka so zlatým vnútrom a zlatými rúčkami.

Výherkyňou sa stala slečna Tamara z Dvorov nad Žitavou. Kabelku sme jej obratom doručili cez službu zásielkovne.

Jednoznačne najvyšší ohlas získavajú kabelky Eliss® s kožušinovým lemom. Túto „súťaž“ vyhrala červená kabelka s červeným kožušinovým lemom odfotená pod vianočným stromčekom.

O tento typ kabelky bol záujem od našej fanúšičky ešte prv, ako bola fotka zverejnená. Následne po zverejnení fotky, kabelka “šampiónka” získala úctyhodných 75 lajkov.

V správach aj komentároch nám nechávate pozitívne správy. Sme potešení, keď sa Vám naše kabelky Eliss® páčia, Keď nám poviete čo vás zaujíma, čo vás oslovuje.

O to väčšia radosť je robiť pre Vás príspevky. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.